Když se potká oheň a voda, vznikne pára se silou pohánět stroj kupředu.

Když se potká oheň a voda, vznikne pára se silou pohánět stroj kupředu. Spojení rozdílných světů naprosto odlišných lidí. Jednoho s odvahou a nezlomnou motivací a druhého s analytickou rozvahou a důvtipem. Tak lze výstižně popsat začátek příběhu Diversity Holding, ale také nastínit náš investiční přístup. Vybíráme si totiž jen to dobré z různých typů investic, které cíleně spojujeme do stabilního diverzifikovaného portfolia.

Zkušenost nás naučila prát se o úspěch ze všech sil, ale zároveň vždy počítat i s možností, že se ne vše podaří přesně podle plánů. Právě z tohoto důvodu je pro nás diverzifikace základním stavebním kamenem, na kterém naše úspěchy stavíme.

Zakladatelé

Společnost Diversity Holding je dynamickým a silným hráčem v oblasti asset managementu, real estate a private equity. Jakožto mateřská společnost pod sebou sdružujeme společnosti Diversity Capital, Forte investiční fond SICAV, Smart Whales a další. Jednotlivé společnosti skupiny se vzájemně doplňují a tvoří portfolio investic složených z realitních projektů, akvizice středně velkých podniků a investování na mezinárodních trzích s cennými papíry.

Naše firmy

Diversity Capital Forte GSIS Production s.r.o.

Partneři

Eduard Švehla
Eduard Švehla
Zakladatel
Diversity HOLDING, a.s.
Martin Liebl
Martin Liebl
Zakladatel
Diversity HOLDING, a.s.
Petr Žůrek
Petr Žůrek
Partner
Diversity HOLDING, a.s.